ACKSD - Üyelik Başvurusu

 

İrtibat : 0554 661 00 00

 

Derneğimizin kuruluş amacı doğrultusunda Yönetim Kurulu Üye kabul etme kriterleri ;

Alman Çoban köpeği sahibi olmak yada sahiplenmeyi istemek,

Yıl içerisinde derneğin düzenleyeceği bir club show ve bir KIF etkinliğine katılmış olmak,

Alman Çoban Köpeği tanımak için derneğin Irk standartı seminerlerinden birini takip etmiş olmak,

Başvuru formundaki 2 referans üye bölümünü doldurmuş olmak.

Sağlıklı ve dayanışma içerisinde büyüyen bir dernek oluşumu için yukarıdaki kriterler Yönetim Kurulu Tarafından göz önünde bulundurulacaktır.

 

İletişim Bilgilerimiz...

Adres:

Sırapınar Köyü, Cömert Sok. No:1

Ömerli, Çekmeköy

İstanbul

Telefon: 0216 435 55 87

Fax: 0216 435 55 89

Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Web: www.acksd.org.tr

ACKSD - Güncel

Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu (KIF) bünyesinden ayrılanlara ait köpekler hiçbir şekilde KIF ve/veya FCI etkinlik, yarışma ve sınavlarına katılamazlar. Bu kişiler ve köpekleri FCI'a bildirilmiş, yasaklı listesine alınmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. KIF ( Köpek Irkları Federasyonu )

 

KIF kararı doğrultusunda çok yakında ardı ardına gelecek bazi etkinlikler var. Bizimle birlikte KIF çatısı altında hareket eden tüm arkadaşlarımızın üyesi olduğumuz KIF haricindeki diğer oluşumların etkinliklerine katılmamaları konusunda hatırlatmada bulunmak istiyoruz. Federasyonumuz ve derneğimiz bu konuda kural ve yaptırımları hassasiyetle uygulamaktadır.

 

Derneğimiz 01.11.2016 Tarihi itibarı ile üretim için istenen " Irk değerlendirme veya Yarışma değerlendirme sonucu " formu icin KIF/FCI bünyesi dışındaki dernek ya da oluşumlar tarafından verilmiş olan hiçbir formu kabul etmeyecektir.

 

amblem9x9

 

 Sadece Derneğimizin Üyeleri Dernek amblemini kullanabilir

 

 

ACKSD Yönetim Kurulu

 

Go to top